Karolina Dudka – PROBALANS - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Chcesz umówić się na wizytę?
Karolina Dudka Probalans

Karolina Dudka

Instruktorka Jogi

Pomagam zabieganym znaleźć chwilę dla siebie, nawet jeśli mają dużo obowiązków z dziećmi i pracą. Jestem instruktorem Jogi Kundalini. Jej moc odkryłam poprzez intensywną praktykę tej świadomościowej odmiany jogi, w trudnym zdrowotnie okresie mojego życia. Ta odstresowująca praktyka zadbała o mnie, jak najlepszy balsam.

Cenie dobry kontakt z ćwiczącymi, dlatego zajęcia odbywają się w kameralnym gronie do 8 osób. Dzięki temu bez tłumów możesz odstresować się, a ja poprowadzę Cię jak zrobić to najlepiej podczas jogi. Na zajęciach każdy ćwiczy dla siebie, dlatego nikt z uczestników nie będzie oceniał Twojego wykonania ruchów.

Zestaw ćwiczeń jest dostosowany tak, że nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z jogą to sobie poradzisz. Jestem mamą dwóch wspaniałych dzieci, więc wiem jak ważny jest odpoczynek oraz odpowiednia regeneracja głowy i ciała. Praktyka jogi pomaga mi znaleźć dystans do codziennych spraw i odświeżyć umysł.

W czym specjalizuje się Karolina?

Joga Kundalini

Masz mnóstwo zadań w ciągu dnia? Brakuje Ci czasu dla siebie, a stres napina Twoja ciało? Chcesz znaleźć miejsca, gdzie odetchniesz od dzieci i codziennych spraw? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Joga Wysogotowo Przeźmierowo Skórzewo

Certyfikaty Karoliny

  • Certyfikat Joga Kundalini – Kundalini Research Institute KRI – Level one 220 h – 04.2022-12.2022
  • Certyfikat Joga Hormonalna – akredytowany przez Yoga Alliance Proffessionals – 84 h -10.2023