Poznaj nowego fizjoterapeutę Piotra Majorczyka - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Adres
Wysogotowo ul. Batorowska 11
Godziny Otwarcia
Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Poznaj nowego fizjoterapeutę Piotra Majorczyka

Z radością informuję, że od września w Studiu pojawi się nowy specjalista Piotr Majorczyk, który pomoże Wam pozbyć się bólu i wyleczyć kontuzje 👍

Rozwiązywanie problemów z bólem kolan, kręgosłupa, barku czy stopy to dla niego bułka z masłem 👌

Poniżej krótki wywiad, dzięki któremu dowiecie się więcej o Piotrku 👇

Skąd wzięło się u Ciebie zainteresowanie fizjoterapią?

Moje życie już od dziecka związane jest ze światem sportu i ogólnie pojętym ruchem. Od kiedy pamiętam interesowała mnie biologia człowieka. Dzięki temu wybór mojej ścieżki zawodowej był oczywisty – fizjoterapia.

Z jakimi pacjentami do tej pory najczęściej pracowałeś?

Nie boję się ciężkiej pracy oraz wyzwań co pozwoliło mi zdobywać doświadczenie zawodowe w wielu jej dziedzinach począwszy od pełnienia funkcji fizjoterapeuty w profesjonalnym klubie sportowym kończąc na pracy z pacjentami onkologicznymi. Wiele lat własnej praktyki zawodowej pozwoliło mi poznać wiele gałęzi rehabilitacji. W swoim repertuarze posiadam kompetencje z zakresu terapii manualnej wg szkoły niemieckiej, masażu głębokiego, trenera personalnego, trenera medycznego i wielu innych. Najlepiej jednak czuję się w pracy z powszechnie pojętymi problemami związanymi z układem ruchu. W swojej praktyce stosuję wiele metod mających na celu poprawę stanu funkcjonowania ciała człowieka.

Co lubisz najbardziej w swojej pracy?

To, że każdy człowiek wymaga indywidualnego podejścia do swojego problemu co sprawia, że nieustannie szukam najlepszych rozwiązań dla moich pacjentów. Ten sam problem u różnych osób często ma zupełnie inne podłoże co wymusza na mnie znalezienie najbardziej optymalnej formy terapii. Aktualnie nieustannie rozwijam swoje umiejętności w szeroko pojętej manipulacji powięziowej co pozwala mi na skuteczniejsze rozwiązywanie nawet skomplikowanych i długotrwałych problemów zarówno z układem ruchu jak i problemów trzewnych.

Na co najbardziej zwracasz uwagę w swojej pracy?

W swojej pracy stawiam na profesjonalizm oraz na zrozumienie problemu, z którym do mnie przychodzicie. Uważam, że kompleksowe podejście do przebiegu rehabilitacji oraz świadome zaangażowanie pacjenta w proces poprawy stanu zdrowia pozwala na skuteczne oraz długotrwałe pozbycie się jego problemów. Moja praca to moja pasja!

Przebyte kursy: masaż tkanek głębokich, kinesiotaping poziom podstawowy i rozszerzony, wielomodułowa terapia manualna wg Szkoły Niemieckiej, drenaż limfatyczny kończyn górnych, dolnych oraz tułowia, ocena funkcjonalna wg modelu FMS, trener personalny, trener medyczny, manipulacja powięzi wg Lugiego Stecco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *