Gimnastyka korekcyjna dla dzieci w Poznaniu - PROBALANS
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci

Gimnastyka i ćwiczenia korekcyjne dla dzieci i młodzieży w Poznaniu

Twoje dziecko ma odstające łopatki?

Powinno ćwiczyć prawidłową postawę, ale w domu nie ma motywacji? 

A może mało się rusza i wiesz, że dodatkowe ćwiczenia są mu potrzebne? 

Garbienie się, okrągłe plecy, płaskostopie to wady postawy, które mogą rzutować na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości.

Nasza gimnastyka odbywa się w małych grupach do 5 osób, dzięki czemu fizjoterapeuta cały czas będzie kontrolować jakość wykonywanych ćwiczeń.

Wiemy, że w domu często brakuje czasu i chęci do wykonywania ćwiczeń. Dzięki ćwiczeniom w grupach łatwiej jest zmotywować dzieci do ruchu. 

Zapisz swoje dziecko na zajęcia i zadbaj o jego postawę teraz i w przyszłości!

Terminy: Wtorek – 18:30-19:00 – klasy 1-3, Czwartek – 16:15-16:45  – klasy 4-8

Zapisy pod nr. 667 657 998

Cennik - Gimnastyka korekycja dla dzieci

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci - jednorazowe zajęcia 40 zł
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci - miesięczny abonament 120 zł

Co uważają o nas osoby które nam zaufały?

Kto z naszego PRO zespołu jest gotowy ci pomóc?

Ilu osobom udało nam się pomóc?

W Probalans Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej każdego dnia skupiamy się na indywidualnych potrzebach i zdrowiu naszych pacjentów. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszego zespołu, w zeszłym roku udało nam się pomóc aż 5789 osobom odzyskać pełnię zdrowia i radość z aktywnego życia. Tylko w ostatnim miesiącu nasza pomoc dotarła do 461 pacjentów, co potwierdza skuteczność naszych metod i zaufanie, jakim nas obdarzacie. Dziękujemy, że możemy być częścią Waszej drogi do lepszego samopoczucia!

0
W zeszłym roku
0
W ostatnim miesiącu

Od jakiego wieku gimnastyka korekcyjna?

Nasze zajęcia gimnstyki korekcyjnej przeznaczone są dla dzieci, które rozpoczęły naukę w szkolę, czyli od 7 roku życia. Zmiana przedszkola na szkołę wiąże się z koniecznością przebywanie w ławkach oraz noszeniem plecaka, dlatego jest to ważny czas dla kształtowania postawy dziecka. W tym etapie warto wprowadzić zajęcia korekcyjne dla dzieci. 

Kto kieruje na gimnastykę korekcyjna?

Na nasze zajęcia gimnastyki korekcyjnej nie potrzebujesz skierowania od lekarza rodzinnego, pediatry lub ortopedy. Możesz zapisać swoje dziecko, jeśli coś zaniepokoiło Cię w jego wyglądzie lub poprostu chcesz, aby poruszał się w zdrowy sposób. 

Co to są ćwiczenia korekcyjne?

Ćwiczenia korekcyjne są to zajęcia ruchowe zaprojektowane w celu poprawienia postawy ciała oraz wyeliminowania lub złagodzenia wad postawy. Ich głównym celem jest wzmocnienie odpowiednich grup mięśniowych, poprawa elastyczności, równowagi i koordynacji ruchowej u dzieci. Korektywa dla dzieci stanowi podstawę dla ich zdrowia w przyszłości.