Jak wygląda pierwszy trening? - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej

Pierwszy trening medyczny lub motoryczny

Przyjdź do nas 10 minut wcześniej przed umówioną godziną. Do Twojej dyspozycji jest szatnia, w której możesz się przebrać w strój do ćwiczeń. Na sali treningowej możesz ćwiczyć w skarpetkach lub w butach z płaską podeszwą.  

Przed rozpoczęciem treningu przeprowadzimy wywiad z Tobą lub z Tobą i Twoim dzieckiem, w którym zapytamy o dotychczasową aktywność, kontuzje z przeszłości oraz aktualny stan zdrowia. Chcielibyśmy również dowiedzieć się, jakie cele chcesz lub chcecie osiągnąć dzięki naszym treningom.  

Podczas pierwszego treningu Ty lub Twoje dziecko będziecie już ćwiczyć. Pierwsze zajęcia mają na celu stopniowo wprowadzić Cię do wykonywania trudniejszych ćwiczeń na kolejnych zajęciach, dlatego nie musisz się obawiać, że nie dasz rady. 

Po treningu razem z trener lub fizjoterapeutą zaplanujecie dalszy plan spotkań. W naszym Studio nie obowiązują pakiety, a Ty sam decydujesz jak często możesz ćwiczyć. Jeśli będziesz miał potrzebę wzięcia prysznicu to jest on do dyspozycji w szatni.

Pierwszy trening, jak wyglada?

Tak, w naszym Studio jest możliwość płatności kartą, Blikiem lub gotówką.

Tak, jest możliwość otrzymania faktury. Podczas płatności poinformuj osobę w rejestracji o takiej potrzebie.

Nie, w naszym Studio nie obowiązują pakiety. Sam decydujesz jak często i długo chcesz z nami ćwiczyć.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań związanych z fizjoterapią przez telefon lub do wysłania pytania za pomocą poniższego formularza. Twoja wiadomość zostanie wysłana bezpośrednio do naszego personelu, który odpowie tak szybko, jak to możliwe.