Fizjoterapia młodych sportowców - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Adres
Wysogotowo ul. Batorowska 11
Godziny Otwarcia
Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Jeżeli Twoje dziecko narzeka na ból kolana lub pięty pomogę mu cieszyć się z gry bez bólu. Wspieram młodych sportowców w bezpiecznym powrocie do treningów po skręceniach stawu skokowego lub złamaniach kości. 

Wizyta składa się z pracy manualnej na stole do masażu oraz ćwiczeń, które wspomagają powrót do treningów. Proporcja jest uzależniona od aktualnego stanu. Ćwiczenia wykonywane są pod naszą opieką, abyśmy mogli zwracać uwagę na szczegóły. Jeśli jest taka potrzeba wspomagamy leczenie aplikacją plastrów kinesiotaping (sprawdź) lub igłoterapią suchą (sprawdź)

Podczas pracy z drużynami sportowymi i indywidualnymi sportowcami zdobyliśmy ogromne doświadczenie w leczeniu kontuzji współpracując m.in. w KKS Lech Poznań, Akademii Piłkarskiej Reiss, Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej, Polskim Związku Piłki Nożnej, Poznań Hussars Lacrosse.

Leczenie jest przeprowadzane jest bez bólu i w poszanowaniu wszelkich granic dziecka. Stawiam na współpracę z rodzicami, która jest dla nas ważnym elementem powrotu do sportu.

Nieprawidłowo wyleczona kontuzja lub ból, który utrzymuje się długo może rozwinąć się w większy problem hamujący rozwój sportowy. W związku z czym powinny zostać wyleczone przez specjalistów, aby w przyszłości dziecko mogła cieszyć się grą bez bólu.

Czas: 50 minut

Cena: 150zł

Poprawa funkcjonowania w przyszłości

Nawet niewielkie urazy lub utrwalone nieprawidłowe postawy ciała mogą mieć wpływ na funkcjonowanie dziecka w przyszłości. W związku z czym powinny zostać wyleczone przez specjalistów, aby w przyszłości dziecko mogła cieszyć się pełną sprawnością.