Jędrzej Łuczak – PROBALANS - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Chcesz umówić się na wizytę?
Jędrzej Łuczak Probalans

Jędrzej Łuczak

Fizjoterapeuta

Pomagam pacjentom z bólem barku unosić ręce ponad głowę, nawet jeśli ból trwa już długo i myślą, że tak musi zostać. Pomagam też osobom z bólem kolan usunąć dolegliwości, aby mogli swobodnie schodzić ze schodów lub spacerować i bawić się z dzieckiem.

Pomagam dzieciom przestać się garbić, nawet jeśli dużo czas spędzają z telefonem. Wspieram ich w pozbyciu się odstających łopatek, koślawych kolan czy płaskostopia.

Od najmłodszych lat fizjoterapeuci mieli ogromny wpływ na moje zdrowie, dzięki czemu zaszczepili we mnie chęć pomagania innym, co też z radością staram się robić na co dzień w mojej pracy. Wiem, że na wizycie chcecie czuć się komfortowo, dlatego zawsze odbywa się ona w osobnym gabinecie, gdzie pracujemy 1 na 1.

Budowa i działania ludzkiego ciała to temat, który cały czas mnie fascynuje. W związku z tym poszerzam swoją wiedzę studiując osteopatię. Pozwala mi to szerzej spojrzeć na ból i Wasze dolegliwości, a co za tym idzie skuteczniej je leczyć.

W każdym tygodniu przyjmuję 12 nowych pacjentów, którzy dzięki mojej terapii mogą bez bólu myć okna, schodzić ze schodów czy ćwiczyć na siłowni.

W czym specjalizuje się Jędrzej?

Fizjoterapia dorosłych

Pomagamy usunąć ból barku, kolan lub bioder. Dzięki nam znów będziesz mógł schodzić ze schodów bez bólu lub ćwiczyć na siłowni.

fizjoterapia i rehabilitacja dla dorosłych
Fizjoterapia młodych sportowców

Pomagamy młodym sportowcom z kontuzją wrócić do treningów i rozwijać się dalej w swojej pasji. Pomagamy pozbyć się bólu kolan, pięt oraz grać na boisku po skręceniu kostki lub złamaniach. 

Fizjoterapia kręgosłupa

Pomagamy osobom pracującym przy komputerze zmniejszyć sztywność szyi lub ból pleców. Korzonki, przewianie, rwa kulszowa czy dyskopatia to problemy, w których pomagamy.

Fizjoterapia pooperacyjna

Pomagamy wrócić do pracy lub na boisku po operacjach. Wspieramy osoby po rekonstrukcji więzadeł, artroskopia barku lub endoprotezach biodra lub kolana.

Fizjoterapia pooperacyjna
Fizjoterapia w bólach głowy

Często boli Cię głowa? Ból z tyłu głowy w okolicy potylicy, na skroniach
lub w innych miejscach głowy może być spowodowany napięciem mięśni.

Certyfikaty Jędrzeja

  • Masaż tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego z anatomią palpacyjną – dr Łukasza Czubaszewskii mgr Piotr Szałański – 64 h -2018-2019 
  • Warsztat Aktywna przepona i prawidłowy oddech  w wymiarze – mgr Marcel Mieszkalski – 5 h – 2019
  • Terapia manualna i igłoterapia w ujęciu klinicznym – mgr Marcel Mieszkalski – 108 h – 2019-2020
  • Trener Medyczny  – mgr Małgorzata Kopera-Muzyka – 72 h – 2021-2022
  • Akademii Osteopatii w Poznaniu – 250 h – 2022 – w trakcie