Jędrzej Łuczak – PROBALANS - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Jędrzej Łuczak Probalans

Jędrzej Łuczak

Fizjoterapeuta

Pomagam pacjentom z bólem barku unosić ręce ponad głowę, nawet jeśli ból trwa już długo i myślą, że tak musi zostać. Pomagam też osobom z bólem kolan usunąć dolegliwości, aby mogli swobodnie schodzić ze schodów lub spacerować i bawić się z dzieckiem.

Od najmłodszych lat fizjoterapeuci mieli ogromny wpływ na moje zdrowie, dzięki czemu zaszczepili we mnie chęć pomagania innym, co też z radością staram się robić na co dzień w mojej pracy. Wiem, że na wizycie chcecie czuć się komfortowo, dlatego zawsze odbywa się ona w osobnym gabinecie, gdzie pracujemy 1 na 1.

Pomagam również pacjentom z przewlekłym bólem głowy pozbyć się go, nawet jeśli tabletki nie pomagają. Napięciowy ból głowy może spotykać nawet 80% ludzi, który nie są świadomi, że poprzez odpowiedni masaż i fizjoterapię można zmniejszyć ból.

Budowa i działania ludzkiego ciała to temat, który cały czas mnie fascynuje. W związku z tym poszerzam swoją wiedzę studiująć osteopatię. Pozwala mi to szerzej spojrzeć na ból i Wasze dolegliwości, a co za tym idzie skuteczniej je leczyć. W każdym tygodniu przyjmuję 12 nowych pacjentów, którzy dzięki mojej terapii mogą bez bólu myć okna, schodzić ze schodów czy ćwiczyć na siłowni.

W czym specjalizuje się Jędrzej?

Fizjoterapia dorosłych

Pomagamy usunąć ból barku, kolan lub bioder. Dzięki nam znów będziesz mógł schodzić ze schodów bez bólu lub ćwiczyć na siłowni.

Fizjoterapia młodych sportowców

Pomagamy młodym sportowcom z kontuzją wrócić do treningów i rozwijać się dalej w swojej pasji. Pomagamy pozbyć się bólu kolan, pięt oraz grać na boisku po skręceniu kostki lub złamaniach. 

Fizjoterapia kręgosłupa

Pomagamy osobom pracującym przy komputerze zmniejszyć sztywność szyi lub ból pleców. Korzonki, przewianie, rwa kulszowa czy dyskopatia to problemy, w których pomagamy.

Fizjoterapia pooperacyjna

Pomagamy wrócić do pracy lub na boisku po operacjach. Wspieramy osoby po rekonstrukcji więzadeł, artroskopia barku lub endoprotezach biodra lub kolana.

Fizjoterapia w bólach głowy

Trening motoryczny to uzupełnienie zajęć sportowych w klubach, gdzie nie ma czasu na indywidualne podejście, ćwiczenia wzmacniające oraz zapobiegające kontuzjom.

Szybkość, unikanie kontuzji, dobre rozciągniecie odpowiednia postawa ciała to elementy, które mogą być poprawione dzięki regularnym ćwiczeniom.