Fizjoterapia dorosłych - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej

Adres

Wysogotowo ul. Batorowska 11

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Kolano daje o sobie znać podczas schodzenia ze schodów? Boli Cię bark, gdy podnosisz ręce do góry lub ćwiczysz na siłowni? Podczas dłuższego chodzenia bolą Cię biodra?

Fizjoterapia dorosłych

To odpowiedni moment, aby zdiagnozować przyczynę oraz rozwiązać problem, który rzadko znika sam. Pamiętaj, że im szybciej zaczniesz działać z rozwiązaniem problemu tym szybciej go usuniesz, a on nie zmieni się w coś poważniejszego.

Dzięki pozbyciu się bólu barku będziesz mógł wreszcie zbudować dobrą formę na siłowni, a długie spacery z dzieckiem przestaną być dla Ciebie zmorą.

Zapisz się na wizytę i pożegnaj się z bólem.

Czas: 50 minut

Cena: 150zł

Poprawa funkcjonowania w przyszłości

Nawet niewielkie urazy lub utrwalone nieprawidłowe postawy ciała mogą mieć wpływ na funkcjonowanie dziecka w przyszłości. W związku z czym powinny zostać wyleczone przez specjalistów, aby w przyszłości dziecko mogła cieszyć się pełną sprawnością.

 

Szczegółowa diagnoza źródła problemu

Terapię rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu oraz badania, które pozwalają postawić trafną diagnozę oraz zaplanować proces leczenia. Podczas wywiadu zbieramy dokładne dane dotyczące poprzednich dolegliwości oraz urazów.

Doświadczenie i różne sposoby leczenia

Korzystając z naszego doświadczenia możemy dobrać odpowiedni rodzaj terapii do pacjenta. Każdy przypadek jest dla nas inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Pracując wykorzystujemy m. in. techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, masaż tkanek głębokich, terapię stawowe, kinesiotaping, suche igłowanie. Często łączymy terapię z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami, aby wzmocnić efekt leczenia.

Opieka po wizycie

Zdajemy sobie sprawę, że terapia, to nie koniec leczenia. Dzięki przekazaniu wiedzy na temat danego schorzenia pomagamy pacjentowi poznać jego przyczyny oraz dalsze fazy leczenia. Pacjent otrzymuje wskazówki i zalecenia, które mają zapobiec nawrotom dolegliwości. Zapewniamy możliwość konsultacji telefonicznej w razie wątpliwości lub pytań.