Fizjoterapia dorosłych - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Chcesz umówić się na wizytę?

Adres

Wysogotowo ul. Batorowska 11

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14
Fizjoterapia dorosłych

Rehabilitacja i Fizjoterapia Dorosłych

 

Kolano daje o sobie znać podczas schodzenia ze schodów?

Boli Cię bark, gdy podnosisz ręce do góry lub ćwiczysz na siłowni?

Podczas dłuższego chodzenia bolą Cię biodra?

To odpowiedni moment, aby zdiagnozować przyczynę oraz rozwiązać problem, który rzadko znika sam. Pamiętaj, że im szybciej zaczniesz działać z rozwiązaniem problemu tym szybciej go usuniesz, a on nie zmieni się w coś poważniejszego.

Dzięki pozbyciu się bólu barku będziesz mógł wreszcie zbudować dobrą formę na siłowni, a długie spacery z dzieckiem przestaną być dla Ciebie zmorą.

Zapisz się na wizytę i pożegnaj się z bólem.

Cennik - Rehabilitacja Dorosłych

Rehabilitacja dorosłych 50 min 150 zł

Co uważają o nas osoby które nam zaufały?

Fizjoterapia Dorosłych - Kto z naszego PRO zespołu jest gotowy ci pomóc?

Ilu osobom udało nam się pomóc?

W Probalans Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej każdego dnia skupiamy się na indywidualnych potrzebach i zdrowiu naszych pacjentów. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszego zespołu, w zeszłym roku udało nam się pomóc aż 5789 osobom odzyskać pełnię zdrowia i radość z aktywnego życia. Tylko w ostatnim miesiącu nasza pomoc dotarła do 461 pacjentów, co potwierdza skuteczność naszych metod i zaufanie, jakim nas obdarzacie. Dziękujemy, że możemy być częścią Waszej drogi do lepszego samopoczucia!

0
W zeszłym roku
0
W ostatnim miesiącu

Z jakimi problemami udać się na fizjoterapię dla dorosłych?

Rehabilitanci pomagają w bólach kręgosłupa zmniejszając go oraz zwiększając jego ruchomość. Fizjoterapia pomaga również w bólach związanych z innymi częściami ciała np. barku, łokcia, nadgarstka, biodra czy kolana.

Fizjoterapeuci pomagają sportowcom wrócić do treningów po kontuzjach. Dzięki odpowiedniemu masażowi  w okolicy głowy i szyi pozwalają pacjentom z napięciowym bólem głowy poczuć ulgę. Rehabilitacja wspiera powrót do wspiera powrót do sprawności po operacjach ortopedycznych np. kolana czy biodra.

Do fizjoterapeuty możemy umówić się również, jeśli chcemy zacząć ćwiczyć, ale nie wiemy jak lub mieliśmy wcześniej kontuzje. Takie zajęcia nazywają się treningiem medycznym. Podczas nich fizjoterapeuta stopniowo wprowadza coraz trudniejsze ćwiczenia odpowiednio dostosowane do Twojego stanu zdrowia.

Rehabilitacja i fizjoterapia dorosłych - FAQ

Tak, fizjoterapia jest dostępna na NFZ. Zazwyczaj, jednak terminy rehabilitacji są tak odległe, że źle wpływają na proces leczenia. 

W zakres fizjoterapii dorosłych wchodzą różnego rodzaju zabiegi, które mają pomóc Ci w powrocie do sprawności. Najczęściej na wizycie stosujemy różnego rodzaju masaż, terapię manualną i ćwiczenia fizjoterapeutyczne. 

Fizjoterapeuta po przeprowadzeniu wywiadu oraz badania przeprowadza zabiegi, które mogą najskuteczniej pomóc pacjentowi rozwiązać jego problem. Do zabiegów, jakie wykonuje się podczas fizjoterapii dorosłych możemy zaliczyć masaż, terapię manualną oraz ćwiczenia rehabilitacyjne.

Wizyta osoby dorosłej u fizjoterapeuty polega na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu oraz badania fizjoterapeutyczego. Potem następuje leczenie zazwyczaj masażem, terapią manualną lub ćwiczeniami. Pod koniec wizyty rehabilitant wraz z Tobą zaplanuje dalsze leczenie.