Fizjoterapia aktywnych dorosłych - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Adres
Wysogotowo ul. Batorowska 11
Godziny Otwarcia
Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Boli Cię noga podczas biegania? Gra w tenisa lub trening na siłowni daje Ci mniej radości przez bolący bark? Jeżeli chcesz cieszyć się z uprawiania swojego ulubionego sportu bez bólu to pomogę Ci to osiągnąć.

Podczas wizyty bez pośpiechu przeprowadzę z Tobą wywiad oraz badanie. Następnie poprzez pracę manualną na stole do masażu rozluźnię miejsca, które mają wpływ na Twoje dolegliwości.

Likwidowanie problemu uzupełnimy ćwiczeniami, które pomogą Ci bezpiecznie trenować zmniejszając ryzyko kolejnych problemów. Jeśli będzie taka konieczność wspomagamy leczenie aplikacją kinesiotaping (sprawdź) lub igłoterapią suchą (sprawdź).

Im szybciej zdiagnozuję Twój problem i zacznę go leczyć tym szybciej zniknie ból. Nie pozwól, aby ból spowodował u Ciebie dłuższą przerwę w treningach. 

Przez całą wizytę fizjoterapeuta jest na Twoją wyłączność w gabinecie oraz sali treningowej, gdzie pracujecie 1 na 1.  Dzięki temu praca manualna na stole do masażu oraz ćwiczenia przebiegają w komfortowych warunkach, a Ty możesz poczuć się swobodnie.

Czas: 50 minut

Cena: 150zł

Poprawa funkcjonowania w przyszłości

Nawet niewielkie urazy lub utrwalone nieprawidłowe postawy ciała mogą mieć wpływ na funkcjonowanie dziecka w przyszłości. W związku z czym powinny zostać wyleczone przez specjalistów, aby w przyszłości dziecko mogła cieszyć się pełną sprawnością.

Bartosz Kubaszewski

 

Szczegółowa diagnoza źródła problemu

Terapię rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu oraz badania, które pozwalają postawić trafną diagnozę oraz zaplanować proces leczenia. Podczas wywiadu zbieramy dokładne dane dotyczące poprzednich dolegliwości oraz urazów.

Doświadczenie i różne sposoby leczenia

Korzystając z naszego doświadczenia możemy dobrać odpowiedni rodzaj terapii do pacjenta. Każdy przypadek jest dla nas inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Pracując wykorzystujemy m. in. techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, masaż tkanek głębokich, terapię stawowe, kinesiotaping, suche igłowanie. Często łączymy terapię z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami, aby wzmocnić efekt leczenia.

Opieka po wizycie

Zdajemy sobie sprawę, że terapia, to nie koniec leczenia. Dzięki przekazaniu wiedzy na temat danego schorzenia pomagamy pacjentowi poznać jego przyczyny oraz dalsze fazy leczenia. Pacjent otrzymuje wskazówki i zalecenia, które mają zapobiec nawrotom dolegliwości. Zapewniamy możliwość konsultacji telefonicznej w razie wątpliwości lub pytań.