Oskar Orszyński – PROBALANS - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Oskar Orszyński probalans

Oskar Orszyński

Fizjoterapeuta

Pomagam pracującym przy komputerze pozbyć się bólu lub sztywności szyi. Na co dzień pracuje z pacjentami z dyskopatią, lumbago, rwą kulszową czy korzonkami. W każdym tygodniu przyjmuje 10 nowych pacjentów, którzy dzięki moim działaniom mogę schylać się, przetrwać 8 godzin przy komputerze czy długo stać bez bólu w dolnym odcinku pleców.

Na co dzień pomagam również dorosłym z bólem kolan, bioder lub barków. Pracowałem w klubie sportowym Warta Poznań, dzięki czemu wiem jak szybko i bezpiecznie pozbyć się bólu u moich pacjentów.

Z doświadczenia wiem, że praca z pacjentem wymaga komfortowych i kameralnych warunków, dlatego każda wizyta u mnie odbywa się w warunkach 1 na 1 w gabinecie bez sali rehabilitacyjnej z innymi osobami.

Na studiach widziałem jak wygląda rehabilitacja na NFZ. Od tego czasu wiedziałem, że nie chce pracować w tym systemie, gdzie do różnych problemów zapisane są te same zestawy zabiegów. Każdy przypadek jest inny w związku, z czym współpracę z Wami rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu i badania.

W czym specjalizuje się Oskar?

Fizjoterapia dorosłych

Pomagamy usunąć ból barku, kolan lub bioder. Dzięki nam znów będziesz mógł schodzić ze schodów bez bólu lub ćwiczyć na siłowni.

Fizjoterapia dorosłych
Oskar Orszyński
Fizjoterapia młodych sportowców

Pomagamy młodym sportowcom z kontuzją wrócić do treningów i rozwijać się dalej w swojej pasji. Pomagamy pozbyć się bólu kolan, pięt oraz grać na boisku po skręceniu kostki lub złamaniach. 

Fizjoterapia kręgosłupa

Pomagamy osobom pracującym przy komputerze zmniejszyć sztywność szyi lub ból pleców. Korzonki, przewianie, rwa kulszowa czy dyskopatia to problemy, w których pomagamy.