Fizjoterapia pooperacyjna - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej

Adres

Wysogotowo ul. Batorowska 11

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Jesteś osobą po operacji kolana, biodra lub kręgosłupa? Obawiasz się ruchu bo nie wiesz co możesz robić, aby sobie nie zaszkodzić? Chcesz sprawnie wrócić do jazdy samochodem, sportu, zabawy z dziećmi lub pracy? Zapisz się na wizytę, aby odpowiednio zaplanować Twój bezpieczny powrót do pracy i sportu.  

Jeśli przeszedłeś zabieg operacyjny kolana po urazie na boisku, barku po upadku lub kręgosłupa po wypadnięciu dysku, pierwszy etap leczenia masz za sobą. Kolejnym krokiem jest rehabilitacja. Warto zacząć ją jak najszybciej po zabiegu.

Poprzez odpowiednio dobraną terapię połączoną z ćwiczeniami krok po kroku pomożemy Ci odzyskać siłę, ruchomość oraz przygotować Cię na wyzwania na boisku lub w pracy.

Zapisz się na wizytę, aby odpowiednio zaplanować Twój bezpieczny powrót do pracy i sportu.

Czas trwania: 50 minut

Cena: 150zł

Opieka po wizycie

Nasi pacjenci po rehabilitacji otrzymują zestaw ćwiczeń oraz wskazówek, które mają im pomóc w szybszy dojściu do sprawności i zapobiec komplikacją pooperacyjnym. Gwarantujemy możliwość konsultacji telefonicznej w ramach wątpliwości lub pytań.

Najczęstsze zabiegi rekonstrukcja więzadeł w stawie kolanowym, szycie łąkotki, endoproteza stawu biodrowego i kolanowego.

Oskar Orszyński

Oskar Orszyński PROBALANS

Jędrzej Łuczak

Jędrzej Łuczak - Fizjoterapeuta

Bartosz Kubaszewski

Bartek Kubaszewski fizjoterapeuta Skórzewo Wysogotowo