Fizjoterapia pooperacyjna - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Adres
Wysogotowo ul. Batorowska 11
Godziny Otwarcia
Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Jesteś osobą po operacji kolana, biodra lub kręgosłupa? Obawiasz się ruchu bo nie wiesz co możesz robić, aby sobie nie zaszkodzić? Chcesz sprawnie wrócić do jazdy samochodem, sportu, zabawy z dziećmi lub innych czynności, które wykonywałeś przed zabiegiem? Zapisz się na wizytę, aby odpowiednio zaplanować Twój bezpieczny powrót do pracy i sportu.  

Jeśli przeszedłeś zabieg operacyjny kolana po urazie na boisku, barku po upadku lub kręgosłupa po wypadniętym dysku, pierwszy etap leczenia masz za sobą. Naturalną kontynuacją jest rehabilitacja. Warto ją zacząć jak najszybciej po zabiegu. Poprzez odpowiednio dobraną terapię połączoną z ćwiczeniami krok po kroku pomogę Ci odzyskać siłę, ruchomość oraz przygotować Cię na kolejne wyzwania na boisku lub w pracy.

Czas trwania: 50 minut

Cena: 150zł

Opieka po wizycie

Nasi pacjenci po rehabilitacji otrzymują zestaw ćwiczeń oraz wskazówek, które mają im pomóc w szybszy dojściu do sprawności i zapobiec komplikacją pooperacyjnym. Gwarantujemy możliwość konsultacji telefonicznej w ramach wątpliwości lub pytań.

Najczęstsze zabiegi rekonstrukcja więzadeł w stawie kolanowym, szycie łąkotki, endoproteza stawu biodrowego i kolanowego.

Bartosz Kubaszewski