O nas - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Adres
Wysogotowo ul. Batorowska 11
Godziny Otwarcia
Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Bartosz Kubaszewski

Pomagam młodym sportowcom z bólem kolan wrócić na boisko, nawet jeśli trenują codziennie.

Na co dzień wspieram młodych sportowców, którzy odczuwają ból podczas treningu lub chcą wrócić do zajęć sportowych po skręceniu lub złamaniu.

Pomagam również aktywnym dorosłym, którzy chcą na przykład biegać, grać w tenisa i jeździć na rowerze bez dyskomfortu lub bólu.

Przez ponad 10 lat pracy współpracowałem m.in. KKS Lech Poznań, Akademią Piłkarską Reissa, Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. W tym czasie pomogłem setkom młodych sportowców zarówno na szczeblu krajowy i lokalnym.

W każdym miesiącu przyjmuje około 40 nowych pacjentów, którzy po kilku wizytach wracają do biegania, gry w tenisa, trenowania piłki nożnej bez bólu. Swoją pracę manualną na stole do masażu uzupełniam ćwiczeniami, które pozwolą Ci bezpiecznie trenować zmniejszając ryzyko kolejnych urazów.

Od czasu szkoły podstawowej interesowałem się biologią oraz ruchem, dlatego wybrałem fizjoterapię jako formę pomagania innym osobom. Największą satysfakcję czerpię z efektów mojej pracy, jakim jest brak bólu i powrót do pełnej aktywności.

“Daj mi zdrowie, a z całą resztą sobie poradzę.” Wierzę w to zdanie, dlatego codziennie Wam pomagam, abyście mogli stawić czoła wyzwaniom.

W wolnym czasie szukam aktywności, które pozwolą mi oczyścić głowę. W ostatnim czasie są to ćwiczenia oddechowa Wima Hofa oraz triathlon. 

Piotr Majorczyk

Pomagam bolącym osobom z bólem kręgosłupa schylać się, nawet jeśli tabletki nie pomagają.

Aktualnie nieustannie rozwijam swoje umiejętności w szeroko pojętej manipulacji powięziowej co pozwala mi na skuteczniejsze rozwiązywanie nawet skomplikowanych i długotrwałych problemów zarówno z układem ruchu jak i problemów trzewnych.

Od kiedy pamiętam interesowała mnie biologia człowieka. Dzięki temu wybór mojej ścieżki zawodowej był oczywisty – fizjoterapia. Nie boję się ciężkiej pracy oraz wyzwań co pozwoliło mi zdobywać doświadczenie zawodowe w wielu jej dziedzinach począwszy od pełnienia funkcji fizjoterapeuty w profesjonalnym klubie sportowym kończąc na pracy z pacjentami onkologicznymi.

Uważam, że kompleksowe podejście do przebiegu rehabilitacji oraz świadome zaangażowanie pacjenta w proces poprawy stanu zdrowia pozwala na skuteczne oraz długotrwałe pozbycie się jego problemów.

W wolnym czasie gram w lacrosse, a od niedawna moją pasją jest także jazda na rowerach MTB w górach.