O nas - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej

Poznaj nasz PRO zespół!

Oskar Orszyński probalans

Oskar Orszyński

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od najmłodszych lat byłem związany ze sportem - ponad 10 lat trenowałem szermierkę.

Dowiedz się o mnie więcej
Jędrzej Łuczak Probalans
Jędrzej Łuczak
Fizjoterapeuta

Pomagam osobom z bólem karku, nawet jeśli pracują długo przy komputerze. Od najmłodszych lat fizjoterapeuci mieli ogromny wpływ na moje zdrowie, dzięki czemu zaszczepili we mnie chęć pomagania innym...

Dowiedz się o mnie więcej
Bartek Probalans
Bartosz Kubaszewski
Fizjoterapeuta, Trener przygotowania motorycznego

Pomagam młodym sportowcom z bólem kolan wrócić na boisko, nawet jeśli trenują codziennie. Na co dzień wspieram młodych sportowców...

Dowiedz się o mnie więcej
Kacper Różewicz Probalans
Kacper Różewicz
Trener medyczny, Trener przygotowania motorycznego

Pomagam młodym sportowcom strzelać więcej bramek, grać w pierwszym składzie lub przejść do lepszego klubu poprzez wzmacnianie ich na treningu motorycznym. Pomagam osobom z bólem kręgosłupa lub barku ćwiczyć...

Dowiedz się o mnie więcej
Karolina Dudka Probalans
Karolina Dudka
Instruktorka jogi

Pomagam osobom żyjącym w ciągłym pośpiechu złapać dystans do codziennych spraw, nawet jeśli myślą, że to niemożliwe. Pomagam zapracowanym osobom realizować więcej poprzez zresetowanie ich umysłu. Dobroczynność Jogi Kundalini odkryłam poprzez...

Dowiedz się więcej

Sprawdź co mamy dla Ciebie do zaoferowania!

1. Indywidualna Fizjoterapia Funkcjonalna

Probalans Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej powstało z myślą o osobach, które szanują swój czas oraz zdrowie. Stawiamy na pracę 1 na 1 z pacjentem w osobnym gabinecie lub sali ćwiczeń. U nas fizjoterapeuci skupiają się tylko na Tobie, a nie na innych osobach na otwartej sali rehabilitacyjnej lub rozmowach z innymi.

2. Punktualność i Indywidualny Plan Terapii

Wiemy, że nie masz czasu na czekanie przed gabinetem ze względu na opóźnienia, dlatego dbamy o to, aby wizyta odbyła się punktualnie. U nas nie znajdziesz planowania z góry tych samych 10 zabiegów jak w NFZ lub prywatnych korporacyjnych sieciówkach, ponieważ chcemy pomóc Ci jak najszybciej i najskuteczniej, dlatego nasze działania zmieniają się, aby być dostosowane do Twojego aktualnego stanu.

3. Opieka dla Młodych Sportowców

Pomagamy młodym sportowcom z kontuzją wrócić do treningów i rozwijać się dalej w swojej pasji. Łącznie nasi fizjoterapeuci mają 11 lat doświadczenia w pracy ze sportowcami w takich klubach jak Lech Poznań, Warta Poznań, Akademia Piłkarska Reissa, Polski Związek Piłki Nożnej i Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Codziennie pomagaliśmy piłkarzom przy bólach kolan lub pięt, skręconych kostkach lub złamaniach. Wiemy, że opieka fizjoterapeutyczna w klubie jest niewystarczające ze względu na ograniczenia czasowe i liczbę zawodników, jakimi trzeba się zająć. W związku z tym pracujemy 1 na poświęcając czas i pełną uwagę Waszym dzieciom.

4. Komfortowa Rehabilitacja dla Dorosłych

Pomagamy zniwelować dorosłym ból kręgosłupa, głowy, barku lub kolan. Wiemy, że wizyta u fizjoterapeuty w otwartej sali rehabilitacyjnej z innymi osobami nie jest komfortowa. U nas wizyta u fizjoterapeuty odbywa się w osobnym gabinecie bez innych osób na sali rehabilitacyjnej. Dbamy o punktualne wizyty, dzięki czemu zdążysz odebrać dzieci lub szybko wrócić do pracy na home office. Na studiach widzieliśmy jak wygląda rehabilitacja w ramach NFZ, dlatego nie chcemy jej powielać. Mówimy stanowcze NIE dla tych samych 10 zabiegów krioterapii i prądów zleconych przez lekarza, dla osób z różnymi problemami i w różnym wieku. W zeszłym roku pomagaliśmy Wam 3769 razy.

5. Wsparcie po Operacjach

Pomagamy wrócić do pracy lub na boisku po operacjach. Wiemy, że pierwsze dni i tygodnie po operacji są dla pacjentów trudne, dlatego zaopiekujemy się Tobą w osobnym gabinecie bez otwartej dla innych sali rehabilitacyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że 30 minut na wizytę po operacji to za mało, dlatego poświęcimy Tobie więcej czasu, aby Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania. W zeszłym roku dzięki nam 47 osób wróciło na boisko lub do pracy po operacjach kolana, biodra, barku lub kręgosłupa.

6. Treningi Medyczne Dla Zajętych

Pomagamy zapracowanym na treningach medycznych znaleźć motywację do ćwiczeń oraz regularność. Nasi trenerzy wysłuchają Cię podczas treningu i będą cały czas kontrolować jak wykonujesz ćwiczenia. Dzięki pracy 1 na 1 w osobnej sali treningowej nikt inny nie będzie Was dekoncentrował czy oceniał. Wiemy, że masz mało czasu na treningi, dlatego zaplanujemy je tak, aby były jak najbardziej efektywne.

7. Treningi Motoryczne dla Młodych Sportowców

Pomagamy młodym sportowcom na treningach motorycznych biegać szybciej i omijać kontuzje. Przez 11 lat na co dzień prowadziliśmy treningi motoryczne w klubach sportowych. Dzięki naszym treningom motorycznym sportowcy poprawiali swoją szybkość w biegu na 5 m o 27%. Wiemy, że w klubach sportowych nie ma czasu na indywidualne podejście do zawodnika. Jeśli już trenerzy zwracają uwagę na motorykę to cały zespół wykonuje te same ćwiczenia.

8. Kameralne Zajęcia Grupowe

Pomagamy dorosłym znaleźć chwilę wytchnienia na kameralnych zajęciach grupowych. Wiemy, że tłumy na zajęciach w klubach fitness nie sprzyjają poprawnemu wykonywaniu ćwiczeń oraz relaksowi. U nas ćwiczy na zajęciach Jogi oraz Zdrowy kręgosłupie ćwiczy maksymalnie 8 osób, dlatego będziesz mógł poczuć się swobodnie. Ze względu na kameralną liczbę uczestników prowadzący będzie mógł poświęcić Ci czas i korygować podczas wykonywania ćwiczeń.