Bartosz Kubaszewski – PROBALANS - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Bartek Probalans

Bartosz Kubaszewski

Fizjoterapeuta, Trener przygotowania motorycznego

Pomagam młodym sportowcom wrócić na boisko po złamaniach i skręceniach. Od 10 lat pomagam piłkarzom z bólem kolan, pięt lub pleców. Przez ten czas współpracowałem z Lechem Poznań, Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej i Akademią Piłkarską Reissa.  

 

Praca w drużynach sportowych dała mi duże doświadczenie, jednak brakowało mi w indywidualnego podejścia do każdego zawodnika i czasu, który mogę spędzić z nim w pracy 1 na 1. Dziś mogę pracować 1 na 1 z każdym pacjentem poświęcając mu odpowiednią ilość czasu.  

 

Na co dzień pomagam też osobom po operacjach wrócić do pracy, zabawy z dziećmi lub na boisko. Podczas wizyty pracujemy 1 na 1  W zeszłym roku pomogłem 67 osobom po operacjach wrócić do pracy lub na boisko. 

 

Przez 10 lat w pracy ze sportowcami przeprowadziłem 673 treningi motorycznych dla młodych sportowców. Aktualnie pracuje indywidualnie z piłkarzami poprawiając ich szybkość biegu, czas reakcji, motorykę oraz zapobiegając kontuzjom w przyszłości. Treningi 1 na 1 dają nam czas i  możliwość indywidualnego podejścia, którego brakuje w klubach.

W czym specjalizuje się Bartosz?

Fizjoterapia dorosłych

Pomagamy usunąć ból barku, kolan lub bioder. Dzięki nam znów będziesz mógł schodzić ze schodów bez bólu lub ćwiczyć na siłowni.

Leczenie przewlekłego bólu szyi
Fizjoterapia młodych sportowców

Pomagamy młodym sportowcom z kontuzją wrócić do treningów i rozwijać się dalej w swojej pasji. Pomagamy pozbyć się bólu kolan, pięt oraz grać na boisku po skręceniu kostki lub złamaniach. 

Fizjoterapia kręgosłupa

Pomagamy osobom pracującym przy komputerze zmniejszyć sztywność szyi lub ból pleców. Korzonki, przewianie, rwa kulszowa czy dyskopatia to problemy, w których pomagamy.

ćwiczenia na bolącą szyję
Fizjoterapia pooperacyjna

Pomagamy wrócić do pracy lub na boisku po operacjach. Wspieramy osoby po rekonstrukcji więzadeł, artroskopia barku lub endoprotezach biodra lub kolana.

Treningi motoryczne dla młodych sportowców

Trening motoryczny to uzupełnienie zajęć sportowych w klubach, gdzie nie ma czasu na indywidualne podejście, ćwiczenia wzmacniające oraz zapobiegające kontuzjom.

Szybkość, unikanie kontuzji, dobre rozciągniecie odpowiednia postawa ciała to elementy, które mogą być poprawione dzięki regularnym ćwiczeniom.

Trening medyczny dla zapracowanych

Pomagamy zapracowanym osobom zacząć się ruszać. Zajęcia odbywają się 1 na 1 w osobnej sali treningowej.