Joga - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Adres
Wysogotowo ul. Batorowska 11
Godziny Otwarcia
Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Masz mnóstwo obowiązków w ciągu dnia? Brakuje Ci czasu dla siebie ? Stres napina Twoje ciało? Odkryj moc jogi i sprawdź  jak wpływa na nasze ciało  oraz umysł.

Odkryj moc jogi

Zajęcia pomogą Ci w rozładowaniu stresu, złapania dystansu do codziennych spraw i obowiązków. Poza oddziaływaniem na to jak się czujemy mentalnie joga pozytywnie wpływa na nasze ciało usprawniające je oraz likwidując napięcia.

Zapewniamy przyjazną i relaksującą atmosferę, w której możesz rozwijać swoją praktykę jogi bez oceniania przez innych. Zajęcia jogi są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

Zajęcia są przeprowadzane przez Karolinę, która jest instruktorem Jogi Kundalini.

Sprawdź co zyskasz

Dobroczynność Kundalini odkryłam poprzez intensywną praktykę tej świadomościowej odmiany jogi, w trudnym zdrowotnie okresie mojego życia. Ta harmonizująca i odstresowująca praktyka zadbała o mnie, jak najlepszy balsam. Dziś dzielę się z innymi tym czego doświadczyłam.

Joga Kundalini przekierowuje naszą uwagę do wnętrza. Pozwala na poznanie ciała, zdystansowanie umysłu i połączenie obu aspektów w służbie zgłębiania swojego ducha.

Jakie korzyści osiągniesz dzięki Jodze Kundalini?

  • usprawnisz i uelastycznisz swoje ciało 💪
  •  poprawiasz krążenie 🫁
  •  zbudujesz odporność i rzadziej będziesz chorować ☔️
  •  zredukujesz stres 📉
  •  pozbędziesz się negatywnych myśli ❎
  •  uzyskasz wewnętrzny spokój i samoakceptację, wiarę we własne możliwości, poczucie harmonii i jedności ze światem i z innymi ludźmi ☀️

Terminy

Środa, 18:00 – 19:00
Czwartek, 06:30 – 07:30

Zajęcia odbywają się w naszym Studio w Wysogotowie ul. Batorowska 11

Zapisy pod nr tel. 667 657 998