Gdzie możecie nas znaleźć? - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej

Gdzie możecie nas znaleźć?

Dziś chcemy przedstawić Wam miejsce, w którym możecie się z nami spotkać, aby uzyskać pomoc w poprawie Waszego zdrowia oraz formy.

Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej PROBALANS znajduje się w Wysogotowie przy ul. Batorowskiej 11. Jesteśmy blisko Skórzewa, Przeźmierowa, Dąbrówki, Zakrzewa Nowoczesny kompleks oraz sprzęt wraz z doświadczeniem specjalistów to klucz do osiągnięcia przez Was większej energii i realizacji celów.  

Treningi funkcjonalne prowadzone są w specjalnie do tego przygotowanej sali treningowej wyposażonej w odpowiednie bezpieczne podłoże.

Do dyspozycji trenujących mamy maty do ćwiczeń oraz inne konieczne sprzęty, których trener może użyć w treningu. Wszystkie sprzęty są każdorazowo dezynfekowane.

Nasze Studio w Wysogotowie (blisko Skórzewa, Przeźmierowa, Dąbrówki, Zakrzewa) ma również gabinet fizjoterapeutyczny. Jest to miejsce, w którym nasi pacjenci mogą wrócić do pełni zdrowia i zapomnieć o bólu. Każdy przypadek jest dla nas inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Pracując wykorzystujemy m. in. techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, masaż tkanek głębokich, terapię stawowe, kinesiotaping, suche igłowanie. Często łączymy terapię z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami, aby wzmocnić efekt leczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *