Gdzie możecie nas znaleźć? - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
PROBALANS – Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Adres
Wysogotowo ul. Batorowska 11
Godziny Otwarcia
Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14

Gdzie możecie nas znaleźć?

Dziś chcemy przedstawić Wam miejsce, w którym możecie się z nami spotkać, aby uzyskać pomoc w poprawie Waszego zdrowia oraz formy.

Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej PROBALANS znajduje się w Wysogotowie przy ul. Batorowskiej 11.  Nowoczesny kompleks oraz sprzęt wraz z doświadczeniem specjalistów to klucz do osiągnięcia przez Was większej energii i realizacji celów.  

Treningi funkcjonalne prowadzone są w specjalnie do tego przygotowanej sali treningowej wyposażonej w odpowiednie bezpieczne podłoże.

Do dyspozycji trenujących mamy maty do ćwiczeń oraz inne konieczne sprzęty, których trener może użyć w treningu. Wszystkie sprzęty są każdorazowo dezynfekowane.

Gabinet fizjoterapeutyczny to miejsce, w którym nasi pacjenci mogą wrócić do pełni zdrowia i zapomnieć o bólu. Każdy przypadek jest dla nas inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Pracując wykorzystujemy m. in. techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, masaż tkanek głębokich, terapię stawowe, kinesiotaping, suche igłowanie. Często łączymy terapię z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami, aby wzmocnić efekt leczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *