Zajęcia jogi w naszym Studio - PROBALANS - Studio Fizjoterapii Funkcjonalnej
Chcesz umówić się na wizytę?

Adres

Wysogotowo ul. Batorowska 11

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 7 - 20, Sb: 8 - 14
Joga Wysogotowo Przeźmierowo Skórzewo

Zajęcia jogi w naszym Studio

Od maja w naszym Studio w Wysogotowie będą prowadzone zajęcia jogi 🧘🏼🧎🏼‍♀️

Zajęcia prowadzone przez nauczyciela jogi pomogą Ci w rozładowaniu stresu, złapania dystansu do codziennych spraw i obowiązków 🏃🏽⏱💰🛒👶🏼👩🏼‍💻🆘

Poza oddziaływaniem na to jak się czujemy mentalnie joga pozytywnie wpływa na nasze ciało usprawniając je oraz likwidując napięcia.

Zapewniamy przyjazną i relaksującą atmosferę, w której możesz rozwijać swoją praktykę jogi. Zajęcia jogi są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania👌

Wkrótce bliżej przedstawimy Wam prowadzącego oraz na czym polega joga Kundalini i jak dokładnie wpływa na nasze ciało i umysł.

Terminy zajęć jogi podzieliliśmy na te dla rannych ptaszków oraz osób, które wolą pospać dłużej 🙂 Zajęcia będą odbywać się od 10.05 w środy o godz. 18:00 🕕 oraz w czwartki o godz. 6:30 🕢

Zapisy na zajęcia jogi pod nr tel. 667 657 998 ☎️ Jesteśmy blisko Ciebie Skórzewo, Przeźmierowo, Wysogotowo, Dąbrówka czy Zakrzewo.

Spieszcie się, bo liczba osób jest bardzo ograniczona. Ze względu na chęć zajęć w małej kameralnej grupie mamy tylko 8 dostępnych miejsc dla uczestników jogi.

Wysogotowo ul. Batorowska 11 (w Centrum Medycyny Pracy i Sportu Albatrosmed (blisko Skórzewa, Wysogotowa, Przeźmierowo, Dąbrówki, Zakrzewa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *